Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Reality 11
Reality 11
info@reality11.cz
Nad Podbabskou skálou 350/17
Praha 6 - Lysolaje
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Kancelář
Reality 11
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+kk 45 m², Praha 3
16 000 Kč za měsíc
(4 267 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
45 m²
Pronájem bytu 2+kk 54 m², Dobřichovice
22 500 Kč za měsíc
(5 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Pronájem bytu 1+kk 34 m², Dobřichovice
16 000 Kč za měsíc
(5 647 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej rodinného domu 176 m², Světlá pod Ještědem
5 290 000 Kč
(30 057 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
176 m²
Pronájem kanceláře 45 m², Praha 3
16 000 Kč za měsíc
(4 267 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
45 m²
Pronájem bytu 2+1 60 m², Česká Lípa
13 000 Kč za měsíc
(2 600 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
60 m²
Pronájem obchodního prostoru 65 m², Liberec
20 000 Kč za měsíc
(3 692 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
65 m²
Pronájem bytu 3+1 64 m², Havlíčkův Brod
13 000 Kč za měsíc
(2 438 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
64 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m², Praha 9
15 990 000 Kč
(171 935 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
93 m²
Prodej rodinného domu 238 m², Radějovice
19 900 000 Kč
(83 613 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
238 m²
11
12
13
14
15