1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem garáže 15 m², Brno
2 500 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
15 m²
Prodej garáže 18 m², Brno
1 200 000 Kč
(66 667 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 17 m², Brno - Slatina
1 650 000 Kč
(97 059 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
17 m²
Pronájem garáže 18 m², Brno
3 000 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 18 m², Brno
490 000 Kč
(27 222 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 19 m², Brno
1 750 000 Kč
(92 105 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Pronájem garáže 27 m², Brno - Veveří
6 000 Kč za měsíc
(2 667 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
27 m²
Pronájem garáže 12 m², Brno - Štýřice
2 000 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
12 m²
Prodej garáže 17 m², Brno
950 000 Kč
(55 882 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
17 m²
Prodej garáže 15 m², Brno-Židenice
850 000 Kč
(56 667 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
15 m²
1
2
3
4
5