1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem bytu 3+1 65 m², Český Brod
21 990 Kč za měsíc
(4 060 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
65 m²
Pronájem bytu 2+kk 60 m², Kojetín
13 500 Kč za měsíc
(2 700 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
60 m²
Pronájem bytu 1+kk 35 m², Čáslav
12 700 Kč za měsíc
(4 354 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Pronájem bytu 1+kk 25 m², Znojmo
9 000 Kč za měsíc
(4 320 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Prodej činžovního domu 380 m², Mladá Boleslav
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
380 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Voděrady
2 100 000 Kč
(14 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej rodinného domu 148 m², Jamné nad Orlicí
1 999 000 Kč
(13 507 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
148 m²
Prodej kanceláře 64 m², Praha 3
6 490 000 Kč
(101 406 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
64 m²
Prodej stavebního pozemku 3 286 m², Hrádek
2 799 000 Kč
(852 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
3 286 m²
Prodej stavebního pozemku 2 270 m², Hrádek
2 499 000 Kč
(1 101 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 270 m²
1
2
3
4
5