1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 4 500 m², Pilszcz, Polsko
1 690 000 Kč
(376 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
4 500 m²
Prodej skladu 300 m², Pilszcz, Polsko
1 690 000 Kč
(5 633 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
300 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Zarzecze, Polsko
4 011 000 Kč
(117 971 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Pronájem skladu 1 600 m², Senec, Slovensko
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 600 m²
Pronájem skladu 1 000 m², Bratislava-Rača, Slovensko
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 000 m²
Pronájem skladu 4 000 m², Lozorno, Slovensko
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 000 m²
Pronájem skladu 2 500 m², Bratislava-Karlova Ves, Slovensko
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 500 m²
Pronájem skladu 6 960 m², Senec, Slovensko
info v RK
Typ
sklady
Plocha
6 960 m²
Pronájem skladu 7 000 m², Trnava, Slovensko
info v RK
Typ
sklady
Plocha
7 000 m²
Pronájem skladu 6 000 m², Bratislava-Rača, Slovensko
info v RK
Typ
sklady
Plocha
6 000 m²
1
2
3
4
5