1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej komerčního pozemku 126 960 m², Chodová Planá
102 Kč za m²
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
126 960 m²
Prodej komerčního pozemku 2 675 m², Břeclav
2 700 000 Kč
(1 009 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
2 675 m²
Prodej komerčního pozemku 6 203 m², Sokolov
3 411 650 Kč
(550 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
6 203 m²
Prodej komerčního pozemku 4 600 m², Biskupice
info v RK
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
4 600 m²
Prodej komerčního pozemku 165 120 m², Budyně nad Ohří
174 600 000 Kč
(1 057 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
165 120 m²
Pronájem komerčního pozemku 11 001 m², Plzeň
2 000 Kč za měsíc
(2 Kč za m²/rok)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
11 001 m²
Prodej komerčního pozemku 1 997 m², Česká Skalice
2 200 000 Kč
(1 102 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
1 997 m²
Prodej komerčního pozemku 8 012 m², Biskupice
11 790 000 Kč
(1 472 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
8 012 m²
Pronájem komerčního pozemku 1 500 m², Kostelec nad Orlicí
10 000 Kč za měsíc
(80 Kč za m²/rok)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
1 500 m²
Prodej komerčního pozemku 589 m², Želivec
3 990 000 Kč
(6 774 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
589 m²
1
2
3
4
5