1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 52 m², Praha 3
7 784 000 Kč
(149 692 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²
Pronájem bytu 2+kk 44 m², Praha - Hlubočepy
18 000 Kč za měsíc
(4 909 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Pronájem bytu 3+kk 83 m², Praha 7
35 000 Kč za měsíc
(5 060 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
83 m²
Prodej bytu 2+1 52 m², Praha 10
6 440 000 Kč
(123 846 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+1 44 m², Praha 14
2 900 000 Kč
(65 909 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
44 m²
Pronájem bytu 2+kk 43 m², Praha - Vysočany
23 000 Kč za měsíc
(6 419 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 127 m², Praha - Staré Město
23 980 000 Kč
(188 819 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
127 m²
Prodej bytu 4+kk 127 m², Praha - Staré Město
22 990 000 Kč
(181 024 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
127 m²
Prodej bytu s 6 a více pokoji 127 m², Praha - Staré Město
46 990 000 Kč
(370 000 Kč za m²)
Typ
byty 6 a více pokojů
Plocha
127 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha 12
8 200 000 Kč
(248 485 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
1
2
3
4
5