1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 52 m², Durres, Albánie
90 000 EUR
(1 731 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m², durres, Albánie
55 000 EUR
(2 292 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
24 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², durres, Albánie
95 900 EUR
(1 410 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², durres, Albánie
150 000 EUR
(1 923 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
78 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², durres, Albánie
52 500 EUR
(1 050 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m², durres, Albánie
87 360 EUR
(1 053 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
83 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Durrës, Albánie
101 000 EUR
(1 741 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m², durres, Albánie
100 000 EUR
(2 326 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², durres, Albánie
143 750 EUR
(3 343 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m², durres, Albánie
176 000 EUR
(2 316 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
76 m²
3
4
5
6
7