1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 41 m², Durres, Albánie
54 780 EUR
(1 336 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m², Durres, Albánie
75 900 EUR
(1 244 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m², Durres, Albánie
79 300 EUR
(1 220 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
65 m²
Prodej bytu 1+kk 48 m², Dhermi, Albánie
175 000 EUR
(3 646 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
48 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m², Durrës, Albánie
55 000 EUR
(1 719 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m², Durres, Albánie
87 000 EUR
(1 450 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
60 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m², Durres, Albánie
115 000 EUR
(1 456 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
79 m²
Prodej bytu 1+kk 60 m², Durres, Albánie
72 000 EUR
(1 200 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
60 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Durres, Albánie
2 700 000 Kč
(48 214 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Golem, Albánie
59 400 EUR
(1 100 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
1
2
3
4
5