1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 37 m², Poreč, Chorvatsko
160 000 EUR
(4 324 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
37 m²
Prodej rodinného domu 65 m², Okrug Gornji, Chorvatsko
375 000 EUR
(5 769 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
65 m²
Prodej rodinného domu 212 m², Mandre, Chorvatsko
529 000 EUR
(2 495 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
212 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m², Novalja, Chorvatsko
154 500 EUR
(3 029 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Durres, Albánie
90 000 EUR
(1 837 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 3+kk 167 m², Vlora, Albánie
425 000 EUR
(2 545 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
167 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Durrës, Albánie
119 000 EUR
(2 125 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Durres, Albánie
70 000 EUR
(1 591 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Durrës, Albánie
88 000 EUR
(1 796 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Golem, Albánie
100 000 EUR
(1 639 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
1
2
3
4
5