1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej komerčního pozemku 3 265 m², Cheb
6 890 000 Kč
(2 110 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
3 265 m²
Prodej komerčního pozemku 2 345 m², Ostrava - Slezská Ostrava
20 000 000 Kč
(8 529 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
2 345 m²
Prodej komerčního pozemku 6 976 m², Petřvald
10 129 152 Kč
(1 452 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
6 976 m²
Prodej komerčního pozemku 11 187 m², Dřevěnice
21 200 000 Kč
(1 895 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
11 187 m²
Prodej komerčního pozemku 129 m², Raškovice
info v RK
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
129 m²
Prodej komerčního pozemku 4 195 m², Spořice
3 321 000 Kč
(792 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
4 195 m²
Prodej komerčního pozemku 9 921 m², Mnichovo Hradiště
10 420 000 Kč
(1 050 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
9 921 m²
Prodej komerčního pozemku 9 953 m², Újezd u Rosic
13 934 200 Kč
(1 400 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
9 953 m²
Prodej komerčního pozemku 812 m², Frýdlant nad Ostravicí
179 000 Kč
(220 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
812 m²
Pronájem komerčního pozemku 727 m², Jílové
11 000 Kč za měsíc
(182 Kč za m²/rok)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
727 m²
8
9
10
11
12