1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej komerčního pozemku 69 m², Mýto
130 000 Kč
(1 884 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
69 m²
Prodej komerčního pozemku 3 561 m², Břasy
1 990 000 Kč
(559 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
3 561 m²
Prodej komerčního pozemku 48 m², Žebrák
130 000 Kč
(2 708 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
48 m²
Prodej komerčního pozemku 1 301 m², Rokytnice nad Jizerou
30 000 000 Kč
(23 059 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
1 301 m²
Prodej komerčního pozemku 11 500 m², Vystrkov
4 830 000 Kč
(420 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
11 500 m²
Prodej komerčního pozemku 3 265 m², Cheb
6 890 000 Kč
(2 110 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
3 265 m²
Prodej komerčního pozemku 1 541 m², Klíny
8 300 000 Kč
(5 386 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
1 541 m²
Prodej komerčního pozemku 2 345 m², Ostrava - Slezská Ostrava
20 000 000 Kč
(8 529 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
2 345 m²
Prodej komerčního pozemku 6 976 m², Petřvald
10 129 152 Kč
(1 452 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
6 976 m²
Prodej komerčního pozemku 13 404 m², Branišovice
info v RK
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
13 404 m²
1
2
3
4
5