1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem garáže 13 m², Praha 4
1 700 Kč za měsíc
(1 569 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
13 m²
Prodej garáže 17 m², Bystřice pod Hostýnem
599 000 Kč
(35 235 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
17 m²
Prodej garáže 50 m², Hostomice
495 000 Kč
(9 900 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
50 m²
Prodej garáže 24 m², Hostomice
149 200 Kč
(6 217 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
24 m²
Prodej chaty 47 m², Ústí nad Labem
2 000 000 Kč
(42 553 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
47 m²
Prodej garáže 19 m², Nová Ves
450 000 Kč
(23 684 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej garáže 13 m², Praha 3
1 000 000 Kč
(76 923 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
13 m²
Prodej garáže 16 m², Ostrava
230 000 Kč
(14 375 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
16 m²
Prodej garáže 19 m², Přívoz
630 000 Kč
(33 158 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej garáže 21 m², Nová Ves
460 000 Kč
(21 905 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
21 m²
33
34
35
36
37