1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej specifické nemovitosti 71 m², Mikulovice
1 300 000 Kč
(18 310 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
71 m²
Prodej garáže 19 m², Uherské Hradiště
910 500 Kč
(47 921 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Pronájem garáže 23 m², Ostrava - Slezská Ostrava
1 500 Kč za měsíc
(783 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
23 m²
Prodej mobilheimu 36 m², Pernštejnské Jestřabí
1 090 000 Kč
(30 278 Kč za m²)
Typ
mobilheim
Plocha
36 m²
Pronájem garážového stání 12 m², Brno - Zábrdovice
2 500 Kč za měsíc
(2 500 Kč za m²/rok)
Typ
garážové stání
Plocha
12 m²
Prodej chaty 98 m², Chodouň
15 490 000 Kč
(158 061 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
98 m²
Prodej chaty 98 m², Chodouň
10 490 000 Kč
(107 041 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
98 m²
Prodej specifické nemovitosti 3 m², Praha 3, Žižkov
34 000 Kč
(11 333 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
3 m²
Prodej mobilheimu 20 m², Ústí nad Labem
150 000 Kč
(7 500 Kč za m²)
Typ
mobilheim
Plocha
20 m²
Prodej půdního prostoru 124 m², Plzeň 3
info v RK
Typ
půdní prostor
Plocha
124 m²
31
32
33
34
35