1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem garáže 17 m², České Budějovice 3
2 500 Kč za měsíc
(1 765 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
17 m²
Prodej chaty 24 m², Opatovec
2 100 000 Kč
(87 500 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
24 m²
Prodej garáže 20 m², Praha
950 000 Kč
(47 500 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
20 m²
Prodej garáže 19 m², Kladno
790 000 Kč
(41 579 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej chaty 37 m², Ostrava - Michálkovice
2 970 000 Kč
(80 270 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
37 m²
Prodej garáže 18 m², Brno - Židenice
1 490 000 Kč
(82 778 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 20 m², Uherské Hradiště
860 500 Kč
(43 025 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
20 m²
Pronájem garáže 18 m², Svitavy
1 700 Kč za měsíc
(1 133 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 15 m², Krupka
440 000 Kč
(29 333 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
15 m²
Prodej specifické nemovitosti 407 m², Olomouc
136 299 Kč
(335 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
407 m²
28
29
30
31
32