1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej vinného sklepa 61 m², Litobratřice
364 130 Kč
(5 969 Kč za m²)
Typ
vinný sklep
Plocha
61 m²
Prodej garáže 17 m², Opava - Předměstí
495 000 Kč
(29 118 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
17 m²
Pronájem garáže 16 m², Plzeň 3
dohodou
Typ
garáže
Plocha
16 m²
Prodej garážového stání 12 m², Pardubice
450 000 Kč
(37 500 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
12 m²
Pronájem garážového stání 13 m², Brno - Královo Pole
1 900 Kč za měsíc
(1 754 Kč za m²/rok)
Typ
garážové stání
Plocha
13 m²
Prodej garáže 18 m², Brno - Židenice
1 560 500 Kč
(86 694 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 21 m², Přerov
365 000 Kč
(17 381 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
21 m²
Pronájem garáže 20 m², Ostrava
2 900 Kč za měsíc
(1 740 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
20 m²
Pronájem specifické nemovitosti 58 m², Ostrava-Jih
10 000 Kč za měsíc
(2 069 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
58 m²
Prodej zemědělské usedlosti 726 m², Skrýchov u Malšic - Dudov
21 900 000 Kč
(30 165 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
726 m²
27
28
29
30
31