1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej garáže 19 m², Chomutov
405 000 Kč
(21 316 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej garáže 15 m², Počátky
450 000 Kč
(30 000 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
15 m²
Pronájem garáže 19 m², Kladno
3 000 Kč za měsíc
(1 895 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej mobilheimu 24 m², Bernartice - Bojenice
310 500 Kč
(12 938 Kč za m²)
Typ
mobilheim
Plocha
24 m²
Prodej garážového stání 20 m², Praha 15
600 000 Kč
(30 000 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
20 m²
Prodej mobilheimu 35 m², Libišany
1 150 000 Kč
(32 857 Kč za m²)
Typ
mobilheim
Plocha
35 m²
Prodej garáže 267 m², Skorošice
490 000 Kč
(1 835 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
267 m²
Prodej garáže 16 m², Bechyně
499 000 Kč
(31 188 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
16 m²
Prodej garáže 17 m², Blansko
1 350 000 Kč
(79 412 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
17 m²
Prodej specifické nemovitosti 6 m², Nový Jičín
380 000 Kč
(63 333 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
6 m²
26
27
28
29
30