1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem garáže 50 m², Kostelec nad Orlicí
5 000 Kč za měsíc
(1 200 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
50 m²
Prodej garáže 24 m², Habartov
320 000 Kč
(13 333 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
24 m²
Prodej garážového stání 14 m², Brno
750 000 Kč
(53 571 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
14 m²
Pronájem garáže 110 m², Branky
7 500 Kč za měsíc
(818 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
110 m²
Prodej chaty 15 m², Brno-Žebětín
rezervováno
Typ
chata
Plocha
15 m²
Prodej garážového stání 12 m², Olomouc - Řepčín
590 000 Kč
(49 167 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
12 m²
Pronájem garáže 19 m², Hodonín
1 800 Kč za měsíc
(1 137 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Pronájem garážového stání 15 m², Praha 8
1 900 Kč za měsíc
(1 520 Kč za m²/rok)
Typ
garážové stání
Plocha
15 m²
Prodej garáže 135 m², Březová nad Svitavou
690 000 Kč
(5 111 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
135 m²
Prodej garáže 14 m², Brno - Zábrdovice
930 000 Kč
(66 429 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
14 m²
22
23
24
25
26