1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej garáže 18 m², Chomutov
info v RK
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Pronájem garáže 15 m², Plzeň
2 800 Kč za měsíc
(2 240 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
15 m²
Prodej garážového stání 12 m², Plzeň 3
899 000 Kč
(74 917 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
12 m²
Prodej chaty 42 m², Štěchovice
643 500 Kč
(15 321 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
42 m²
Pronájem garáže 50 m², Hořesedly
4 500 Kč za měsíc
(1 080 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
50 m²
Pronájem garáže 60 m², Hořesedly
4 500 Kč za měsíc
(900 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
60 m²
Prodej specifické nemovitosti 18 m², Uherský Brod
1 375 000 Kč
(76 389 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
18 m²
Prodej garáže 18 m², Plzeň
875 000 Kč
(48 611 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 23 m², Hlubočky
1 250 000 Kč
(54 348 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
23 m²
Prodej chalupy 95 m², Tavíkovice - Dobronice
1 499 000 Kč
(15 779 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
95 m²
21
22
23
24
25