1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej garáže 18 m², Mělník
630 000 Kč
(35 000 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej vinného sklepa 120 m², Znojmo - Derflice
info v RK
Typ
vinný sklep
Plocha
120 m²
Prodej mobilheimu 113 m², Otovice
7 199 000 Kč
(63 708 Kč za m²)
Typ
mobilheim
Plocha
113 m²
Prodej garáže 20 m², Újezdeček
370 000 Kč
(18 500 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
20 m²
Pronájem garáže 19 m², Mikulášovice
1 800 Kč za měsíc
(1 137 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², Chroboly
2 990 000 Kč
(14 950 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
200 m²
Prodej zemědělské usedlosti 550 m², Soběnov
1 995 000 Kč
(3 627 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
550 m²
Prodej specifické nemovitosti 450 m², Teplice
info v RK
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
450 m²
Prodej chalupy 360 m², Malšín
7 900 000 Kč
(21 944 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
360 m²
Prodej chaty 70 m², Čím
2 500 000 Kč
(35 714 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
70 m²
14
15
16
17
18