1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej mobilheimu 16 m², Brno
1 464 735 Kč
(91 546 Kč za m²)
Typ
mobilheim
Plocha
16 m²
Prodej specifické nemovitosti 82 m², Praha 7
14 935 000 Kč
(182 134 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
82 m²
Prodej garáže 20 m², Bílina
506 300 Kč
(25 315 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
20 m²
Prodej chalupy 255 m², Nové Hrady
5 800 000 Kč
(22 745 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
255 m²
Prodej garáže 13 m², Brno
rezervováno
Typ
garáže
Plocha
13 m²
Prodej garáže 19 m², Děčín
600 000 Kč
(31 579 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Pronájem specifické nemovitosti 14 m², Brno - Štýřice
1 500 Kč za měsíc
(1 286 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
14 m²
Prodej garáže 18 m², Prostějov
660 500 Kč
(36 694 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 22 m², Chomutov
528 400 Kč
(24 018 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
22 m²
Pronájem specifické nemovitosti 10 m², Zlín
1 000 Kč za měsíc
(1 200 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
10 m²
9
10
11
12
13