1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej garáže 16 m², Brno - Kohoutovice
1 350 000 Kč
(84 375 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
16 m²
Prodej garáže 16 m², Brno
750 000 Kč
(46 875 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
16 m²
Prodej garáže 18 m², Brno - Královo Pole
890 000 Kč
(49 444 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej garáže 19 m², Brno - Líšeň
849 000 Kč
(44 684 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej garáže 13 m², Brno-jih
1 390 000 Kč
(106 923 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
13 m²
Prodej garáže 13 m², Brno - Líšeň
270 000 Kč
(20 769 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
13 m²
Pronájem garáže 20 m², Brno - Přízřenice
1 200 Kč za měsíc
(720 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
20 m²
Prodej garáže 14 m², Brno
699 000 Kč
(49 929 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
14 m²
Pronájem garáže 14 m², Brno - Bystrc
1 500 Kč za měsíc
(1 286 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
14 m²
Pronájem garáže 14 m², Brno-sever
2 500 Kč za měsíc
(2 143 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
14 m²
1
2
3
4
5