1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 16 348 m², Klatovy
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
16 348 m²
Prodej bytu 3+1 71 m², Jirkov
2 550 000 Kč
(35 915 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
71 m²
Pronájem bytu 3+1 72 m², Zlín
16 000 Kč za měsíc
(2 667 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
72 m²
Prodej stavebního pozemku 463 m², Vysoká - Chodeč u Mělníka
2 790 000 Kč
(6 026 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
463 m²
Prodej bytu 2+1 57 m², Praha 7
9 975 000 Kč
(175 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
57 m²
Prodej rodinného domu 256 m², Střížov
7 390 000 Kč
(28 867 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
256 m²
Pronájem bytu 2+kk 38 m², Brno
18 000 Kč za měsíc
(5 684 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
38 m²
Prodej stavebního pozemku 986 m², Mořkov
1 500 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
986 m²
Pronájem bytu 1+1 33 m², Jihlava
11 000 Kč za měsíc
(4 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
33 m²
Prodej rodinného domu 254 m², Smečno
13 980 000 Kč
(55 039 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
254 m²
8
9
10
11
12