1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 299 m², Nižbor
4 690 000 Kč
(3 610 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 299 m²
Prodej pole 6 300 m², Staňkovice
371 700 Kč
(59 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
6 300 m²
Prodej pole 36 m², Moravská Nová Ves
50 000 Kč
(1 389 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
36 m²
Prodej specifického pozemku 21 m², Břeclav
144 000 Kč
(6 857 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
21 m²
Prodej stavebního pozemku 2 250 m², Pochvalov
3 000 000 Kč
(1 333 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 250 m²
Prodej komerčního pozemku 36 987 m², Tachlovice
18 123 630 Kč
(490 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
36 987 m²
Prodej rodinného domu 285 m², Ctiboř
10 900 000 Kč
(38 246 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
285 m²
Prodej rodinného domu 87 m², Nedvědice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
87 m²
Prodej bytu 3+1 72 m², Šumperk
3 950 000 Kč
(54 861 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
72 m²
Prodej rodinného domu 124 m², Perštejn
7 490 000 Kč
(60 403 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
124 m²
6
7
8
9
10