1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 30 m², Tankovo
731 760 Kč
(24 392 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Pronájem bytu 3+kk 66 m², Rosice
14 500 Kč za měsíc
(2 636 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej rodinného domu 100 m², Kyjovice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
100 m²
Pronájem bytu 2+1 56 m², Brno - Královo Pole
19 000 Kč za měsíc
(4 071 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
56 m²
Pronájem atypického bytu 99 m², Ústí nad Labem
18 000 Kč za měsíc
(2 182 Kč za m²/rok)
Typ
atypické byty
Plocha
99 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m², Hrotovice
info v RK
Typ
byty 3+kk
Plocha
53 m²
Prodej rodinného domu 190 m², Mukařov - Srbín
19 500 000 Kč
(102 632 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
190 m²
Prodej bytu 2+1 44 m², Praha 14
2 900 000 Kč
(65 909 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
44 m²
Prodej rodinného domu 121 m², Hostivice
11 690 000 Kč
(96 612 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
121 m²
Prodej stavebního pozemku 674 m², Viničné Šumice
5 990 000 Kč
(8 887 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
674 m²
5
6
7
8
9