1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 140 m², Katusice - Doubravice
2 900 000 Kč
(20 714 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
140 m²
Prodej stavebního pozemku 1 000 m², Jenčice
3 200 000 Kč
(3 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 000 m²
Pronájem bytu 2+1 58 m², Praha - Nusle
21 990 Kč za měsíc
(4 550 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
58 m²
Prodej bytu 3+1 60 m², Rotava
1 900 000 Kč
(31 667 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
60 m²
Prodej rodinného domu 55 m², Ondřejovice
850 000 Kč
(15 455 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
55 m²
Pronájem bytu 2+kk 62 m², Hostivice
22 000 Kč za měsíc
(4 258 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej stavebního pozemku 1 359 m², Kudlovice
4 175 000 Kč
(3 072 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 359 m²
Prodej rodinného domu 200 m², Krčmaň
9 800 000 Kč
(49 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
200 m²
Prodej rodinného domu 277 m², Dobšice
8 990 000 Kč
(32 455 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
277 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Hlinsko
7 400 000 Kč
(49 333 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
3
4
5
6
7