1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej vícegeneračního domu 250 m², Aš
1 400 000 Kč
(5 600 Kč za m²)
Typ
vícegenerační dům
Plocha
250 m²
Prodej zahrady 385 m², Kadaň
1 099 000 Kč
(2 855 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
385 m²
Prodej stavebního pozemku 574 m², Dolany - Pohořany na Moravě
3 621 000 Kč
(6 308 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
574 m²
Pronájem bytu 2+1 47 m², Rychnov nad Kněžnou
13 000 Kč za měsíc
(3 319 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+1 61 m², Ústí nad Labem
3 150 000 Kč
(51 639 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
61 m²
Prodej chaty 40 m², Vítkov
2 290 000 Kč
(57 250 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
40 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Kladno - Dubí u Kladna
5 300 000 Kč
(155 882 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej bytu 2+1 52 m², Praha 10
6 440 000 Kč
(123 846 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²
Prodej rodinného domu 433 m², Mnichovo Hradiště - Olšina
9 750 000 Kč
(22 517 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
433 m²
Prodej bytu 2+1 44 m², Praha 14
2 900 000 Kč
(65 909 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
44 m²
33
34
35
36
37