1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 38 m², Staré Buky - Prostřední Staré Buky
3 020 100 Kč
(79 476 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
38 m²
Pronájem bytu 2+1 60 m², Ústí nad Labem
15 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
60 m²
Pronájem bytu 2+kk 43 m², Praha - Vysočany
23 000 Kč za měsíc
(6 419 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej zemědělské usedlosti 281 m², Liběšice
12 990 000 Kč
(46 228 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
281 m²
Prodej zemědělského objektu 281 m², Liběšice
12 990 000 Kč
(46 228 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
281 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Lochovice
6 890 000 Kč
(38 278 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Liberec (nečleněné město)
17 900 000 Kč
(99 444 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Prodej bytu 2+1 53 m², Orlová
2 198 000 Kč
(41 472 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
53 m²
Pronájem bytu 2+kk 43 m², Liberec VI-Rochlice
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m², Plzeň - Jižní Předměstí
5 390 000 Kč
(51 827 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
104 m²
31
32
33
34
35