1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 2 187 m², Třebušín - Řepčice
3 650 000 Kč
(1 669 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 187 m²
Prodej stavebního pozemku 1 614 m², Kladno
4 990 000 Kč
(3 092 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 614 m²
Prodej bytu 3+1 71 m², Hanušovice
2 300 000 Kč
(32 394 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
71 m²
Prodej rodinného domu 111 m², Bludov
2 850 000 Kč
(25 676 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
111 m²
Prodej rodinného domu 120 m², Drahňovice
9 500 000 Kč
(79 167 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
120 m²
Prodej rodinného domu 217 m², Loštice
11 995 000 Kč
(55 277 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
217 m²
Prodej bytu 2+1 62 m², Koryčany
2 730 000 Kč
(44 032 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
62 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 970 m², Horní Vltavice
32 900 000 Kč
(33 918 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
970 m²
Pronájem rodinného domu 169 m², Přezletice
55 000 Kč za měsíc
(3 905 Kč za m²/rok)
Typ
rodinné domy
Plocha
169 m²
Prodej lesa 9 036 m², Lužná
850 000 Kč
(94 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
9 036 m²
29
30
31
32
33