1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 60 m², Kralupy nad Vltavou
15 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
60 m²
Prodej pole 4 582 m², Lysá nad Labem
399 000 Kč
(87 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
4 582 m²
Prodej rodinného domu 282 m², Velké Předměstí
7 500 000 Kč
(26 596 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
282 m²
Pronájem bytu 1+kk 38 m², Brno - Zábrdovice
16 790 Kč za měsíc
(5 302 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
38 m²
Pronájem bytu 1+1 39 m², Hodonín
15 000 Kč za měsíc
(4 615 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
39 m²
Prodej garáže 65 m², Mikulčice
1 500 000 Kč
(23 077 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
65 m²
Prodej stavebního pozemku 1 077 m², Jistebník
3 150 000 Kč
(2 925 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 077 m²
Prodej stavebního pozemku 1 053 m², Stolany
3 526 000 Kč
(3 349 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 053 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
2 399 000 Kč
(4 798 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
500 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Vysočany
10 790 000 Kč
(224 792 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
2
3
4
5
6