1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem garážového stání 12 m², Praha - Jinonice
2 000 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
garážové stání
Plocha
12 m²
Pronájem bytu 1+kk 40 m², Praha - Nusle
26 000 Kč za měsíc
(7 800 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
Pronájem bytu 3+kk 85 m², Praha - Bubeneč
30 000 Kč za měsíc
(4 235 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej rodinného domu 125 m², Liberec
4 986 550 Kč
(39 892 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
125 m²
Prodej chalupy 70 m², Čím
7 995 000 Kč
(114 214 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+1 60 m², Chomutov
2 649 000 Kč
(44 150 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
60 m²
Prodej bytu 1+1 38 m², Rovná
795 000 Kč
(20 921 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
38 m²
Prodej garáže 12 m², Brno - Starý Lískovec
1 050 000 Kč
(87 500 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
12 m²
Prodej rodinného domu 218 m², Chocnějovice - Rostkov
8 950 000 Kč
(41 055 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
218 m²
Pronájem kanceláře 40 m², Havířov-Město - Havířov - Město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
40 m²
27
28
29
30
31