1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 185 m², Jablonec nad Nisou
6 990 000 Kč
(37 784 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
185 m²
Prodej chaty 36 m², Cheb
1 699 000 Kč
(47 194 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
36 m²
Prodej zahrady 210 m², Opava
560 000 Kč
(2 667 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
210 m²
Prodej rodinného domu 182 m², Praha 5
27 900 000 Kč
(153 297 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
182 m²
Prodej chaty 15 m², Beroun
1 999 000 Kč
(133 267 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
15 m²
Prodej stavebního pozemku 488 m², Mladá Vožice
1 221 000 Kč
(2 502 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
488 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m², Ústí nad Labem
3 200 000 Kč
(3 361 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
952 m²
Prodej zahrady 441 m², Beroun
1 999 000 Kč
(4 533 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
441 m²
Prodej stavebního pozemku 1 694 m², Horní Slavkov
849 000 Kč
(501 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 694 m²
Prodej rodinného domu 240 m², Studená
2 700 000 Kč
(11 250 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
240 m²
26
27
28
29
30