1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 014 m², Teplice nad Metují - Bohdašín
1 190 000 Kč
(1 174 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 014 m²
Prodej chalupy 101 m², Svinaře - Lhotka
10 500 000 Kč
(103 960 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
101 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Jesenice
8 500 000 Kč
(137 097 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej zemědělské usedlosti 2 222 m², Klatovy - Beňovy
info v RK
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
2 222 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha 5
8 000 000 Kč
(173 913 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 3+1 64 m², Milovice - Boží Dar
4 190 000 Kč
(65 469 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
64 m²
Prodej rodinného domu 115 m², Skřípov
1 590 000 Kč
(13 826 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
115 m²
Pronájem bytu 3+1 55 m², Praha - Střížkov
35 000 Kč za měsíc
(7 636 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
55 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Leština
3 999 999 Kč
(22 222 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Pronájem výrobního prostoru 786 m², Nýřany
95 Kč za m²/měsíc
(1 140 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
786 m²
22
23
24
25
26