1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem garážového stání 12 m², Brno - Štýřice
2 500 Kč za měsíc
(2 500 Kč za m²/rok)
Typ
garážové stání
Plocha
12 m²
Prodej stavebního pozemku 736 m², Komárov
3 028 848 Kč
(4 115 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
736 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m², Skalice
2 899 000 Kč
(44 600 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
65 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m², Sedlec
16 950 000 Kč
(113 758 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
149 m²
Pronájem garáže 15 m², Brno
2 500 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
15 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m², Komárov
3 036 834 Kč
(4 115 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
738 m²
Prodej stavebního pozemku 1 718 m², Komárov
6 949 974 Kč
(4 045 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 718 m²
Prodej stavebního pozemku 751 m², Komárov
3 088 734 Kč
(4 113 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
751 m²
Prodej stavebního pozemku 752 m², Komárov
3 092 736 Kč
(4 113 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
752 m²
Prodej stavebního pozemku 752 m², Komárov
3 092 736 Kč
(4 113 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
752 m²
21
22
23
24
25