1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 26 m², Praha 6
2 990 000 Kč
(115 000 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
26 m²
Prodej zahrady 1 186 m², Choceň
799 000 Kč
(674 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
1 186 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m², Slaný
3 500 000 Kč
(3 911 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
895 m²
Prodej specifického pozemku 1 622 m², Praha
15 090 000 Kč
(9 303 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
1 622 m²
Prodej bytu 3+1 58 m², Náchod
2 550 000 Kč
(43 966 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
58 m²
Prodej chaty 80 m², Vroutek
4 154 000 Kč
(51 925 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
80 m²
Prodej rodinného domu 214 m², Hrabyně
19 990 000 Kč
(93 411 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
214 m²
Prodej rodinného domu 136 m², Hvozdnice
7 900 000 Kč
(58 088 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
136 m²
Prodej bytu 2+1 53 m², Praha 18
6 990 000 Kč
(131 887 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
53 m²
Pronájem bytu 1+kk 32 m², Horoměřice
14 300 Kč za měsíc
(5 363 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
19
20
21
22
23