1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 150 m², Tábor
7 500 000 Kč
(50 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej rodinného domu 143 m², Roudná - Janov
3 900 000 Kč
(27 273 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
143 m²
Prodej rodinného domu 256 m², Střížov
7 390 000 Kč
(28 867 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
256 m²
Prodej stavebního pozemku 1 299 m², Nižbor
4 690 000 Kč
(3 610 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 299 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m², Olomouc - Hejčín
9 490 000 Kč
(86 273 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
110 m²
Prodej stavebního pozemku 2 805 m², Kozárovice
3 159 000 Kč
(1 126 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 805 m²
Prodej rodinného domu 492 m², Tábor
14 490 000 Kč
(29 451 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
492 m²
Prodej bytu 3+1 74 m², Pacov
2 895 000 Kč
(39 122 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
74 m²
Prodej rodinného domu 32 m², Broumov u Zadního Chodova
1 600 000 Kč
(50 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
32 m²
Prodej stavebního pozemku 1 217 m², Tři Sekery
2 434 000 Kč
(2 000 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 217 m²
1
2
3
4
5