1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej garáže 21 m², Lanškroun
669 000 Kč
(31 857 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
21 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Mariánské Lázně
info v RK
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej rodinného domu 121 m², Měcholupy
4 500 000 Kč
(37 190 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
121 m²
Prodej bytu 2+1 66 m², Praha 10
9 890 000 Kč
(149 848 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
66 m²
Pronájem bytu 3+kk 59 m², Jablonec nad Nisou
13 700 Kč za měsíc
(2 786 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
59 m²
Prodej rodinného domu 104 m², Jeníkovice
9 980 000 Kč
(95 962 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
104 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m², Mariánské Lázně
info v RK
Typ
byty 1+kk
Plocha
26 m²
Prodej rodinného domu 108 m², Horní Domaslavice
10 490 000 Kč
(97 130 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
108 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m², Praha - Letňany
6 990 000 Kč
(183 947 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
38 m²
Pronájem bytu 2+kk 39 m², Olomouc
14 000 Kč za měsíc
(4 308 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
39 m²
17
18
19
20
21