1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+1 95 m², Zlín
6 190 000 Kč
(65 158 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
95 m²
Prodej zemědělské usedlosti 600 m², Fulnek
9 400 000 Kč
(15 667 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
600 m²
Prodej garáže 21 m², Vítkovice
550 000 Kč
(26 190 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
21 m²
Prodej chaty 58 m², Doudleby
3 290 000 Kč
(56 724 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
58 m²
Prodej stavebního pozemku 1 600 m², Kratonohy
3 700 000 Kč
(2 313 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 600 m²
Prodej chalupy 30 m², Náchod
1 180 000 Kč
(39 333 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
30 m²
Prodej stavebního pozemku 2 519 m², Úžice
2 493 810 Kč
(990 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 519 m²
Prodej bytu 4+kk 114 m², Klínec
16 900 000 Kč
(148 246 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
114 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Klínec
12 600 000 Kč
(150 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej rodinného domu 68 m², Labské Chrčice
2 770 000 Kč
(40 735 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
68 m²
15
16
17
18
19