1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 254 m², Smečno
11 980 000 Kč
(47 165 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
254 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Svitavy - Předměstí
info v RK
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Mimoň
3 750 000 Kč
(25 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Pronájem bytu 1+1 34 m², Ústí nad Orlicí
9 000 Kč za měsíc
(3 176 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
34 m²
Prodej zahrady 344 m², Týniště nad Orlicí
1 100 000 Kč
(3 198 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
344 m²
Prodej rodinného domu 82 m², Rokytňany
4 790 000 Kč
(58 415 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
82 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m², Praha 6
20 499 000 Kč
(183 027 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
112 m²
Prodej stavebního pozemku 1 723 m², Vítězná
3 550 000 Kč
(2 060 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 723 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha 3
8 300 000 Kč
(156 604 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 1+1 36 m², Kostelec nad Orlicí
2 060 000 Kč
(57 222 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
36 m²
12
13
14
15
16