1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 110 m², Malá Víska
3 990 000 Kč
(36 273 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
110 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Petrovice u Karviné
7 490 000 Kč
(41 611 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Pronájem bytu 3+1 99 m², Brno - Bohunice
20 000 Kč za měsíc
(2 424 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
99 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Teplice
2 899 999 Kč
(51 786 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 3+1 70 m², Ostrava-Jih
4 800 000 Kč
(68 571 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m², Ostrava-Jih
4 200 000 Kč
(60 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
70 m²
Prodej skladu 826 m², Liberec (nečleněné město)
info v RK
Typ
sklady
Plocha
826 m²
Prodej stavebního pozemku 6 574 m², Frýdek-Místek
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
6 574 m²
Prodej stavebního pozemku 1 497 m², Mutěnín
2 829 000 Kč
(1 890 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 497 m²
Prodej obchodního prostoru 72 m², Praha
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
72 m²
11
12
13
14
15