1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 70 m², Mariánské Lázně
3 970 000 Kč
(56 714 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
70 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m², Praha - Kamýk
5 900 000 Kč
(184 375 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
4 550 000 Kč
(103 409 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 80 m², Třebíč - Vnitřní Město
5 970 000 Kč
(74 625 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
80 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
6 400 000 Kč
(116 364 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Praha 11
8 800 000 Kč
(133 333 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha - Vršovice
8 290 000 Kč
(197 381 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Pronájem bytu 1+kk 31 m², Praha - Libeň
16 990 Kč za měsíc
(6 577 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
31 m²
Pronájem bytu 1+kk 30 m², Praha - Holešovice
19 000 Kč za měsíc
(7 600 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Pronájem bytu 1+1 44 m², Černovice
17 000 Kč za měsíc
(4 636 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
44 m²
10
11
12
13
14