Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře WIN & WIN reality s.r.o.
WIN & WIN reality s.r.o.
+420 725 949 455
info@winwinreality.cz
Pod pekárnami 152/5
Praha 9 - Vysočany
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 204 m², Libodřice
2 770 000 Kč
(2 301 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 204 m²
Prodej rodinného domu 162 m², Cítov
15 000 000 Kč
(92 593 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
162 m²
Prodej garáže 17 m², Praha - Troja
1 546 789 Kč
(90 988 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
17 m²
Prodej rodinného domu 935 m², Sadská
17 490 000 Kč
(18 706 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
935 m²
Prodej rodinného domu 477 m², Vrané nad Vltavou
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
477 m²
Prodej kanceláře 1 065 m², Litomyšl - Nová Ves u Litomyšle
19 990 000 Kč
(18 770 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
1 065 m²
Prodej komerčního pozemku 2 455 m², Sadská
1 700 Kč za m²
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
2 455 m²
Prodej chalupy 140 m², Svoboda nad Úpou
4 900 000 Kč
(35 000 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
140 m²
Prodej rodinného domu 26 m², Praha
9 999 000 Kč
(384 577 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
26 m²
Prodej stavebního pozemku 407 m², Praha
9 999 000 Kč
(24 568 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
407 m²
1
2
3
4