Tomáš Jelínek
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej chalupy 109 m², Dlouhá Brtnice
1 950 000 Kč
(17 890 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
109 m²
Prodej bytu 2+1 54 m², Jihlava
4 121 000 Kč
(76 315 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
54 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
2 399 000 Kč
(4 798 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
500 m²
Prodej rodinného domu 119 m², Panské Dubenky
3 160 000 Kč
(26 555 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
119 m²
Prodej chaty 41 m², Vyskytná nad Jihlavou
2 349 000 Kč
(57 293 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
41 m²
Prodej rodinného domu 92 m², Jiratice
1 250 000 Kč
(13 587 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
92 m²
Prodej zahrady 340 m², Lipník
1 500 000 Kč
(4 412 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
340 m²
Prodej rodinného domu 225 m², Lipnice nad Sázavou
20 598 900 Kč
(91 551 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
225 m²
Prodej rodinného domu 60 m², Lomy
999 990 Kč
(16 667 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
60 m²
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice
12 900 000 Kč
(16 125 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
800 m²
1
2
3
4