Štěpán Strýček
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej zahrady 488 m², Povrly
414 800 Kč
(850 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
488 m²
Prodej zahrady 467 m², Povrly
392 280 Kč
(840 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
467 m²
Prodej zahrady 405 m², Povrly
344 250 Kč
(850 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
405 m²
Prodej zahrady 460 m², Povrly
386 400 Kč
(840 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
460 m²
Prodej louky 1 726 m², Povrly
897 520 Kč
(520 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 726 m²
Prodej specifického pozemku 1 518 m², Povrly
690 690 Kč
(455 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
1 518 m²
Prodej specifického pozemku 8 537 m², Ústí nad Labem
682 960 Kč
(80 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
8 537 m²
Prodej specifického pozemku 3 600 m², Ústí nad Labem
320 400 Kč
(89 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
3 600 m²
Prodej zahrady 385 m², Dolní Zálezly
279 895 Kč
(727 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
385 m²
Prodej zahrady 541 m², Dolní Zálezly
349 486 Kč
(646 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
541 m²
8
9
10
11
12