Štěpán Strýček
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej louky 730 m², Olešnice
127 750 Kč
(175 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
730 m²
Prodej rodinného domu 110 m², Staňkov
990 000 Kč
(9 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
110 m²
Prodej rodinného domu 130 m², Staňkov
4 990 000 Kč
(38 385 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
130 m²
Prodej chaty 55 m², Stod
2 500 000 Kč
(45 455 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
55 m²
Prodej specifického pozemku 2 133 m², Zlaté Hory
479 925 Kč
(225 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
2 133 m²
Prodej zahrady 451 m², Vsetín
119 000 Kč
(264 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
451 m²
Prodej stavebního pozemku 2 206 m², Jílové
1 983 194 Kč
(899 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 206 m²
Prodej zahrady 2 587 m², Mladotice
488 943 Kč
(189 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
2 587 m²
Prodej zahrady 1 624 m², Březno
1 091 328 Kč
(672 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
1 624 m²
Prodej stavebního pozemku 917 m², Spořice
1 485 540 Kč
(1 620 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
917 m²
7
8
9
10
11