Štěpán Strýček
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej louky 1 687 m², Hynčina
396 445 Kč
(235 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 687 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m², Huzová
728 000 Kč
(910 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
800 m²
Prodej komerčního pozemku 918 m², Světec
430 680 Kč
(469 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
918 m²
Prodej louky 922 m², Hynčina
644 478 Kč
(699 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
922 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m², Uhřice
1 301 040 Kč
(1 390 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
936 m²
Prodej zahrady 470 m², Ptení
696 320 Kč
(1 482 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
470 m²
Prodej louky 979 m², Dolní Dobrouč
538 450 Kč
(550 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
979 m²
Prodej specifického pozemku 387 m², Ústí nad Orlicí
528 255 Kč
(1 365 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
387 m²
Prodej specifického pozemku 1 989 m², Hradec nad Svitavou
1 489 761 Kč
(749 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
1 989 m²
Prodej louky 4 637 m², Rudoltice
1 850 163 Kč
(399 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
4 637 m²
5
6
7
8
9