Simona Tipoa
+420 724 772 446
simona@bravis.cz
BRAVIS REALITY s.r.o.
+420 773 400 444
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Prodej apartmánu 289 m², Obrovac, Chorvatsko
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
289 m²
Prodej stavebního pozemku 1 129 m², Ivančice - Hrubšice
4 390 000 Kč
(3 888 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 129 m²
Prodej bytu 3+1 59 m², Brno - Zábrdovice
6 199 000 Kč
(105 068 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
59 m²
Prodej bytu 3+1 48 m², Brno - Zábrdovice
5 799 000 Kč
(120 813 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
48 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Bousín
8 760 000 Kč
(48 667 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Bousín
4 600 000 Kč
(25 556 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Prodej činžovního domu 1 024 m², Konice
24 900 000 Kč
(24 316 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 024 m²
Pronájem bytu 2+1 74 m², Tučapy
13 400 Kč za měsíc
(2 173 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
74 m²
Pronájem bytu 1+kk 33 m², Brno - Žabovřesky
10 500 Kč za měsíc
(3 818 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Pronájem bytu 2+1 74 m², Tučapy
13 900 Kč za měsíc
(2 254 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
74 m²
1
2
3
4