Recepce CoreStone
+420 735 153 579
prodej@corestone.cz
CoreStone a.s.
+420 735 153 579
3+1
4+kk
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 5+kk 352 m², Praha - Karlín
info v RK
Typ
byty 5+kk
Plocha
352 m²
Prodej bytu 5+kk 235 m², Praha - Malá Strana
32 000 000 Kč
(136 170 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
235 m²
Prodej stavebního pozemku 3 286 m², Chotoviny - Liderovice
6 500 000 Kč
(1 978 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
3 286 m²
Prodej kanceláře 392 m², Praha - Kbely
36 900 000 Kč
(94 133 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
392 m²
Prodej bytu 4+kk 159 m², Praha - Nové Město
39 900 000 Kč
(250 943 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
159 m²
Prodej stavebního pozemku 1 716 m², Praha - Přední Kopanina
71 980 000 Kč
(41 946 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 716 m²
Prodej rodinného domu 658 m², Libeř
26 990 000 Kč
(41 018 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
658 m²
Prodej stavebního pozemku 3 228 m², Libeř
22 500 000 Kč
(6 970 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
3 228 m²
Prodej stavebního pozemku 4 025 m², Libeř
26 990 000 Kč
(6 706 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
4 025 m²
Prodej bytu 3+1 135 m², Praha - Nové Město
22 200 000 Kč
(164 444 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
135 m²
3
4
5
6
7
8