Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Realityumore.com
Realityumore.com
info@realityumore.com
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 75 m², Shëngjin, Albánie
109 330 EUR
(1 458 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m², Tale, Albánie
100 750 EUR
(1 550 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Tale, Albánie
79 825 EUR
(1 565 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej rodinného domu 80 m², Pag, Chorvatsko
170 000 EUR
(2 125 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
80 m²
Prodej rodinného domu 166 m², Daruvar, Chorvatsko
289 000 EUR
(1 741 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
166 m²
Prodej rodinného domu 90 m², Mošćenička Draga, Chorvatsko
470 000 EUR
(5 222 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
90 m²
Prodej rodinného domu 67 m², Podgora, Chorvatsko
300 000 EUR
(4 478 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
67 m²
Prodej rodinného domu 66 m², Višnjan, Chorvatsko
310 000 EUR
(4 697 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
66 m²
Prodej rodinného domu 61 m², Omiš, Chorvatsko
420 000 EUR
(6 885 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
61 m²
Prodej rodinného domu 110 m², Šibensko-kninska županija, Rogoznica, Chorvatsko
350 000 EUR
(3 182 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
110 m²
4
5
6
7
8