Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Realityumore.com
Realityumore.com
info@realityumore.com
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 50 m², Cesarica, Chorvatsko
158 000 EUR
(3 160 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m², Cesarica, Chorvatsko
90 000 EUR
(2 500 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
36 m²
Prodej rodinného domu 240 m², Rogoznica, Chorvatsko
815 000 EUR
(3 396 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
240 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Primošten, Chorvatsko
135 000 EUR
(3 462 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m², Medulin, Chorvatsko
132 500 EUR
(3 581 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Prodej rodinného domu 102 m², Umag, Chorvatsko
450 000 EUR
(4 412 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
102 m²
Prodej stavebního pozemku 922 m², Mnichovice
4 700 000 Kč
(5 098 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
922 m²
Prodej rodinného domu 54 m², Omišalj, Chorvatsko
176 000 EUR
(3 259 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
54 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m², Marčana, Chorvatsko
198 000 EUR
(6 188 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
Prodej vily 250 m², Stanići, Chorvatsko
1 150 000 EUR
(4 600 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
250 m²
1
2
3
4
5