Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Reality 11
Reality 11
info@reality11.cz
Nad Podbabskou skálou 350/17
Praha 6 - Lysolaje
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Kancelář
Reality 11
Od nejdražšího
Prodej chaty 90 m², Medonosy
dohodou
Typ
chata
Plocha
90 m²
Pronájem kanceláře 40 m², Česká Lípa
dohodou
Typ
kanceláře
Plocha
40 m²
Prodej chaty 90 m², Hromnice
3 500 000 Kč
(38 889 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
90 m²
Prodej rodinného domu 270 m², Praha-Libuš
24 999 900 Kč
(92 592 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
270 m²
Prodej rodinného domu 246 m², Bukovany
8 900 000 Kč
(36 179 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
246 m²
Prodej rodinného domu 107 m², Čehovice
2 499 000 Kč
(23 355 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
107 m²
Prodej bytu 3+1 67 m², Praha 4
7 995 000 Kč
(119 328 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Nová Paka
2 990 000 Kč
(53 393 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej rodinného domu 120 m², Osek
8 490 000 Kč
(70 750 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
120 m²
Pronájem pokoje 20 m², Praha 10
18 000 Kč za měsíc
(10 800 Kč za m²/rok)
Typ
pokoj
Plocha
20 m²
8
9
10
11
12